مقاله

آشنایی با شغل کارتن سازی و نحوه راه اندازی شرکت تولید کارتن

یک شرکت چاپ و بسته بندی، باید توانایی تولید یک محصول با کیفیت که ویژگی‌هایی مانند چاپ درجه یک، دارا بودن دستگاه‌های مجهز و پیشرفته و تولیدات با کیفیت‌بالا و قیمت معقول را داشته باشد. در این مقاله به بررسی ویژگی‌ها و مواردی که یک شرکت چاپ و بسته بندی لازم است داشته باشد می‌پردازیم.

 

طراحی مهندسی شده‌ی محصولات 

لازمه‌ی یک برند‌سازی موفق، توجه به طرح و طراحی حرفه‌ای آن برند است. برای طراحی مد‌نظر مشتری باید به گونه‌ای عمل کرد که ویژگی‌های استاندارد و براساس طرح و ایده‌های‌ به‌روز باشد. تیم طراحی محصولات باید افرادی با سابقه‌ی کار‌ی بالا و آشنا با حوزه‌ی طراحی باشند. 

 

تیم حرفه‌ای و پرسنل مجرب

وجود یک تیم کارکشته در هر کسب ‌و‌کاری نیاز است. رفتار پرسنل شما نشان‌گر میزان حرفه‌ای بودن شماست. از آن‌جایی که چاپ و بسته‍‌‌‌ بندی دارای مهارتی تخصصی است، برای چاپ و بسته بندی حرفه‌ای، لازم است افراد کاربلد را استفاده کنید.

 

بهنامان پک در تمام مراحل چاپ و بسته بندی از افرادی کمک گرفته است که دانش و تجربه و مهارت لازم را دارند. نیروهایی کاربلد و توانا می تواند توصیف خوبی برای پرسنل بهنامان‌پک باشد. 

 

امکان چاپ و تولید با تیراژ‌بالا

از دیگر مواردی که باید شرکت مدنظر شما داشته باشد، امکان تولید و قبول سفارشات با تعداد بالا است. آنچه در روند چاپ و به صرفه بودن اهمیت دارد این است که چاپی که سفارش می‌دهید با تیراژ بالا و مقرون به صرفه باشد. برخی از شرکت‌ها ممکن است این ویژگی را نداشته باشند و فقط تعداد کمترو با قیمت تعرفه‌ای حساب کنند. 

 

بهنامان پک توانسته با بروزترین دستگاه ها و کیفیت بالا، چاپ و بسته بندی با تیراژ بالا انجام دهد. 

 

مشاوره‌ی تخصصی

شاید شما هم جزو آن دسته از کسانی باشید که فکر کنید کسب و کار شما نیاز به مشاوره و بررسی حرفه ای دارد تا بتواند پیشرفت کند. گاهی یک راه حل کوچک اما کاربردی می‌تواند به شما در روندی که پیش‌رو دارید کمک کند.

 

راه حل و ایده‌های جدیدی که به دنبال آن هستید در دست مشاورین بهنامان‌پک است. شما می‌توانید با کمک گرفتن از آن ها به کسب و کار خود رنگی جدید و زیبا بدهید.

 

تنوع محصولات

شرکتی که شما به عنوان یک شرکت چاپ و بسته‌بندی به آن مراجعه می‌کنید، باید تنوع محصولات بالا و هم‌سو با نیاز مشتری را دارا باشد. شاید شما با شرکتی مواجه شوید که سال‌ها در حال فعالیت باشد اما محصولاتشان تنوع لازم را نداشته باشد، پس قطعا گزینه‌ی مناسبی برای انتخاب نیست. بهنامان پک تنوع محصولات بالایی دارد و با توجه به نیاز شما اجرا و  تولید می‌کند. 

 

استفاده از تجهیزات به روز و کاربردی

امروزه با پیشرفت روزافزون صنعت چاپ و بسته بندی، لازم است تجهیزات و ماشین‌آلات هم به‌روز باشد. هر چقدر شرکت چاپ و بسته بندی شما در راستای نیاز مشتری و طرح‌های به روز قدم بردارد، موفق تر است و سهم فروش بیشتری خواهید داشت. بهنامان پک با داشتن بهترین تجهیزات و تولید کارتن‌های متنوع می‌تواند انتخاب حرفه‌ای برای شما باشد. 

 

تاثیر جعبه‌سازی حرفه‌ای در برندینگ 

حتما شما هم می‌دانید که یک جعبه صرفا برای نگهداری مواد‌غذایی کاربرد ندارد و از لحاظ برندسازی و ثبت لوگوی شما در ذهن مشتری، اهمیت ویژه ای دارد. در حقیقت برندینگ برای ارتباط بین مشتری و افزایش سودآوری ایجاد می شود. شرکت‌هایی که به برندینگ و جعبه‌سازی توجه می کنند می‌توانند به شما در بدست آوردن یک الگوی دقیق و کاربردی کمک کنند.

 

قیمت مناسب

 از ویژگی‌های یک شرکت معتبر می‌توان به قیمت مقرون به صرفه و عادلانه آن اشاره کرد. قطعا قیمت کم را نباید فدای کیفیت بالا کرد و همین طور نبا‌ید برای کیفیت بهتر، هزینه‌‌ی زیادی به جان بخرید.

   

خدمات مشتریان

شرکت مورد‌نظر باید خدمات باکیفیتی ارائه دهد. خدمات می‌تواند شامل مشاوره در انتخاب جعبه، بسته‌بندی و حتی خدمات پس از فروش باشد. گاهی یک طراحی حرفه‌ای، تحویل سریع و خدمات ارزش‌افزوده می‌تواند از جمله خدمات تاثیرگذار باشد.

 

در نهایت رقبا و افرادى که در این حوزه فعالیت می‌کنند را آنالیز کنید. تاثیرگذاری و مشتری‌مداری شرکت چاپ و بسته‌بندی را بشناسید و با یک انتخاب هوشمندانه، برند خود را موفق‌تر از قبل ببینید.

شرکت چاپ مد نظر شما باید تضمین کیفیت و پشتیبانی داشته باشد. استفاده از مواد با کیفیت و درجه یک نیز از مواردی است که هنگام انتخاب شرکت چاپ و جعبه‌سازی  باید به آن توجه کنید. اهمیت به محیط‌ زیست و قابلیت بازگشت به طبیعت از مواردی است که در تمام دنیا به آن توجه می‌شود و خوب است که شما هم به آن توجه کنید. 

شرکت بهنامان‌پک با بیش از 15 سال سابقه‌ی فعالیت در چاپ و جعبه‌‌سازی می‌تواند انتخاب خوبی برای چاپ کاغذ و سفارش انواع مختلف جعبه باشد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره درباره ی برند خود و همچنین ثبت سفارش با کارشناسان بهنامان‌‌پک در ارتباط باشید. 

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *