مقاله

بسته بندی پیتزا چقدر اهمیت دارد؟

پیتزا یکی از محبوب ترین فست فودهای دنیاست. بنابراین شکی نیست که پیتزا نیاز به تبلیغات یا برندسازی ندارد، زیرا که همه دوستدار پیتزا و طعم لذیذ آن هستند.

اگر چه ماهیت جعبه پیتزا قرار گرفتن در پشت ویترین و انتخاب مشتری نیست و از آن جایی که پیتزا در داخل همان جعبه سرو می شود بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. رنگ بندی جعبه، کیفیت جعبه، مقاومت جعبه، آرم، لوگو، آدرس شماره تماس و جلوه های بصری به کار رفته در طرح جعبه پیتزا می تواند مشتری شما را تبدیل به یک مشتری دائمی کند.  یکی از مهم ترین اهداف ما در بهنامان، چاپ و تولید چنین جعبه هایی است.

اصولا صنعت بسته بندی و چاپ ازدیر ایام مورد توجه تولیدکنندگان بوده و هست. اما با گذشت زمان اهمیت این موضوع بیشتر و مهم تر جلوه نموده است. یکی از دلایل اصلی که بسته بندی کالا و محصولات از جمله بسته بندی پیتزا در جعبه پیتزا مهم و با اهمیت شده است را باید در این مثال خلاصه کرد و آن اینکه یک مشتری وقتی وارد یک فروشگاه می شود قبل از لمس فیزیکی محصول آن را بر روی قفسه های فروشگاهی مشاهده می نماید و در اولین نگاه آنچه که می تواند مشتری را جذب نماید تا در میان انبوهی از برندها، محصول شما را جهت لمس فیزیکی انتخاب نماید قطعا بسته بندی و طراحی خلاقانه آن است. چرا که در گام اولیه هنوز مسئله کیفیت مطرح نیست.

بسیاری از صاحبان رستوران ها تصور می کنند ظرف پیتزا تنها یک جعبه است و به جای تمرکز کردن بر روی یک جعبه مقوایی بهتر است به خود پیتزا توجه کنند؛ اما این تصور، چندان درست نیست! این حقیقت که کیفیت پیتزا بسیار اهمیت دارد انکارناپذیر است اما نتایج تحقیقات به وضوح به ما نشان می دهد که ادراک مشتری تحت تاثیر بسته بندی قرار دارد.

ابعاد جعبه پیتزا در کشورهای گوناگون متفاوت است. در شرکت صنایع چاپ و بسته بندی بهنامان پک، جعبه پیتزا بر اساس ابعاد و طراحی دلخواه مشتری صورت می گیرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *