مقاله

جعبه غذای بیرون بر (کترینگ) چیست؟

جعبه های غذا به صورت کلی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

جعبه های کلاسیک و جعبه های فست فودی یا مدرن که در کترینگ و رستوران مورد استفاده قرار می گیرند. جعبه های بیرون بر مانع سرد شدن غذا شده و غذای درون آن کمتر دچار آلودگی هوا می شود. جعبه غذا در کنار پاکت بیرون بر جهت دلیوری انواع غذای رستورانی و کترینگ و تهیه غذا مورد استفاده قرار گرفته و دارای ابعاد و جنس و کیفیت چاپ متفاوتی می باشد. باید بگوییم برای تولید این جعبه از مقوا یا کاغذهای قوی تری استفاده می شود تا از خراب شدن شکل ظرف غذا جلوگیری شود.


 

کاربردهای جعبه غذای بیرون بر

جعبه های غذای رستورانی جهت حمل انواع ظروف غذای آلومنیومی و مدل فومی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی سایزها و مدل های جعبه دارای فضای اضافی جهت قرار دادن سرویس غذا شامل سالاد، نوشابه، قاشق و چنگال، نمک، فلفل، و دیگر موارد می باشند.

ویژگی های جعبه غذای بیرون بر

استفاده از جعبه غذای بیرون بر برای کسب و کار شما مزایای زیادی دارد و همین مزایا باعث شده هر روز به تعداد کسانی که از این نوع بسته بندی استفاده می کنند، افزوده شود.

مزایای این جعبه ها عبازتند از :

1- حفظ کیفیت و جلوگیری از سرد شدن غذا؛

2- محافظت از نشستن گرد و غبار روی غذا؛

3- حمل و ارسال آسان برای مشتری؛

4- امکان طراحی و چاپ لوگوی دلخواه مشتری؛

5- نوشتن اطلاعات روی جعبه شامل آدرس، شماره تلفن، اینستاگرام، وبسایت، منوی غذا و موارد دیگر.

انواع جعبه غذای بیرون بر

جعبه های غذا بر حسب شکل ظاهری، نحوه بازو بسته شدن، ابعاد و کاربرد مدل های متنوعی دارند که عبارتند از: تک پرسی، دو پرسی، سه پرسی، چهار پرسی، شش پرسی، هشت پرسی، دوازده پرسی.

شرکت بهنامان با تولید انواع جعبه های غذای بیرون بر و استفاده از دستگاه های چاپ استاندارد و به روز، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است.

جعبه غذا بیرون بر بهنامان
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *