مقاله

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

کافی‌شاپ‌ها امروزه به یک مناسب برای استراحت، تفریح، قرارهای روزمره و کاری بدل شده است. بسیاری از افراد در طول هر ماه حداقل  یک‌بار را به کافی‌شاپ می‌روند. حتی بسیاری از افراد که علاقمند به قهوه هستند سعی می‌کنند نوشیدنی خود را به صورت بیرون‌بر سفارش دهند. یکی از موارد مهمی که برای بسیاری از کافی‌شاپ‌ها مهم است نوع طراحی و تولید لیوان‌های کاغذی برای قهوه، ظرف‌های بستی، جای لیوان است. بنابراین نوع کاغذ و طراحی می‌تواند اثر بسیار مثبتی را بر‌روی خرید مشتریان داشته باشد. پس با ما همراه باشید تا در این مقاله در مورد طراحی و تولید جعبه‌های کافی شاپ را بررسی کنیم.

 

لیوان‌ها و جعبه‌ها در کافی شاپ‌ها

در کافی‌شاپ‌ها معمولا از لیوان‌های کاغذی برای قهوه استفاده می‌شود. در دوران کرونا بسیاری از کافی‌شاپ‌ها عرضه قهوه را به صورت بیرون‌بر داشتند. همچنین در کافه‌ها جعبه‌های مختلفی از جمله جعبه کیک و شیرینی، و استندهای لیوان از جمله وسایل پر‌کاربرد در کافی شاپ است.

هرکدام از این وسایل باید ویژگی‌هایی از جمله مقاومت لازم، بهداشتی بودن و در نهایت زیبایی مناسبی برای جلب مخاطبان داشته باشد.

برای خواندن مقاله اهمیت لیوان‌های کاغذی یکبار مصرف برای کافی شاپ کلیک کنید.

لیوان‌های کافی شاپ

لیوان‌های کافی‌شاپ یکی از پر‌مصرف‌ترین وسایلی است که در کافی‌شاپ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از افراد دوست دارند به هنگام رفتن یا برگشت از سر‌کار قهوه بنوشند یا خیلی اوقات بسیاری از افراد دوست دارند که قهوه خود را در یک فضای دیگر مصرف کنند. بنابراین در اینجا استفاده از لیوان‌های یکبار مصرف اهمیت پیدا می‌کند.

در دوران کرونا بسیاری از کافه‌ها فروش خود را به صورت بیرون‌بر انجام می‌دادند، بنابراین این کار باعث شد که مصرف لیوان‌های یکبار‌مصرف برای کافی شاپ‌ها افزایش یابد.

لیوان‌های کافی شاپ برای قهوه معمولا در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ ارائه می‌شوند. لیوان‌های کاغذی کافی شاپ به دو دسته زیر تقسیم‌بندی می‌شود.

  • لیوان کاغذی دو جداره 
  • لیوان کاغذی سه جداره

هرچقدر تعداد جداره‌ها بالاتر باشد، انتقال گرما به دست و همچنین میزان خراب شدن لیوان با آب کاهش می‌یابد. جنس اغلب این لیوان‌ها از جنس کرافت است. چاپی که برای این لیوان‌های کاغذی مورد استفاده قرار می‌گیرد، افست است.

 

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

 

ظرف بستنی

یکی از پر‌طرفدارترین دسرها و خوراکی، بستنی است. پس بسیاری از کافه‌ها از این نوع دسر را سرو می‌کنند. یکی از وسایلی که برای کافه‌ها و یا بستنی‌فروش‌ها کاربرد دارد، ظرف بستنی است. این ظرف‌ها اندازه‌های مختلفی دارد و این به سلیقه مشتریان بستگی دارد.

جنس این نوع ظرف معمولا از ورق گلاسه است. چاپ این نوع ظرف معمولا از چاپ افست است.

 

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

 

هولدر لیوان

یکی دیگر از وسایلی که کاربرد بسیاری دارد و مخصوص سفارشات بیرون‌بر استف هولدر لیوان است. این هولدرها به چند دسته تقسیم می‌شوند.

  • هولدر ساده
  • هولدر دسته‌دار

البته این هولدرها هم از نظر تعداد معمولا دوتایی و چهارتایی هستند. کاربرد این هولدرها برای سفارشات بیرون‌بر است و شما برای تحویل سفارشات نیازی به سینی ندارید. جنس این هولدرها معمولا از مقوای دوبلاکس بهداشتی، E فلوت و ایندربرد است.

چاپ و طراحی این نوع بسته‌بندی هم معمولا بر‌اساس سلیقه مشتریان است اما معمولا در چاپ این نوع بسته‌بندی از چاپ فلکسو و افست استفاده می‌شود. 

 

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

 

ظرف پاپ کورن

یکی دیگر از خوراکی‌های پرطرفدار بین مردم، پاپ کورن است. بسیاری از افراد این نوع خوراکی را ترجیح می‌دهند به هنگام دیدن فیلم در سینما مصرف کنند. ظرف این نوع ظرف از ورق گلاسه است و چاپ آن افست است. معمولا این ظرف‌ها به دو شکل استوانه دایره‌ای یا مربعی هستند.

 

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

طراحی و تولید جعبه کافی شاپ

 

در این مقاله ما در مورد انواع ظرف کافی‌شاپ صحبت کردیم. اگر شما صاحب یک کافی شاپ هستید بهتر است از ظرف‌هایی استفاده کنید که متریال مناسبی داشته باشد. شما برای خرید لیوان کاغذی کافی شاپ، خرید ظرف بستنی، خرید هولدر لیوان، خرید ظرف پاپ کورن با کارشناسان بهنامان‌پک در ارتباط باشید. 

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *