مقاله

استند رومیزی و اثر آن در فروش محصولات

استند رومیزی و اثر آن در فروش محصولات

بسیاری از شرکت‌ها، تبلیغات را راهی برای معرفی محصولات خود می‌دانند و از این طریق می‌خواهند که محصولات خود را به مشتریان معرفی کنند. استفاده از استندهای رومیزی یکی از این روش‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود. این نوع استندها معمولا سایز کوچکی نسبت به سایر استندهای تبلیغاتی دارند. جنس این نوع استند معمولا از مقوا است. این نوع استند معمولا برای وسایل کوچکی مانند سی‌دی‌ها، عطرهای جیبی یا خوراکی‌های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله ما قصد داریم استند رومیزی و اثر آن در فروش محصولات را بررسی کنیم.

 

استندها ابزاری برای تبلیغات

استندهای یک سازه تبلیغاتی برای شرکت‌ها محسوب میشود که در فروشگاه‌ها کاربرد بسیاری دارد. استندها انواع مختلفی از جمله استند نمایشگاهی، فروشگاهی و استند تبلیغاتی هستند. این نوع استندها یکی از راه‌های ارزان و اقتصادی تبلیغاتی است که بسیاری از شرکت‌ها برای فروش محصولات و یا اشانتیون‌های خود استفاده می کنند. در ادامه ما می‌خواهیم بیشتر در این نوع وسیله تبلیغاتی صحبت کنیم.

کاربردهای استند رومیزی تبلیغاتی

استندهای رومیزی در محیط ها و فضاهای داخلی و محیط ها و فضای خارجی کاربرد بسیاری دارد. شما می‌توانید از این سازه در خارج محیط کاریتان و یا داخل محیط استفاده کنید. شما می‌توانید در استندها برای نوشتن، حک لوگو و غیره استفاده کنید. یکی از مزیت‌های استندها هزینه پایین آن برای تبلیغات شرکت‌ها محسوب می شود. استندهای رومیزی شما باعث می شود که شما درگیری کلامی کمتری با مشتری و مخاطب خود داشته باشید.

 

استند رومیزی و اثر آن در فروش محصولات

استند رومیزی و اثر آن در فروش محصولات

 

استندهای رومیزی تبلیغاتی چیست؟

همانطور که از نام این محصول پیداست که آن روی میز قرار می گیرد. در استندها معمولا لوگو و نام تجاری حک میشود. به غیر از لوگو و نام تجاری گاهی آدرس سایت، سوشال‌مدیا و شماره تلفن برروی این استندها قرار می گیرد. استندهای رومیزی در فروشگاه‌ها معمولا در کنار صندوق قرار می گیرد. دلیل قرارگیری این استندها در کنار صندوق این است که مشتریان تایم زیادی را برای پرداخت صرف می‌کنند؛ بنابراین شرکت‌ها می توانند تبلیغات کنند و محصول خود را نشان دهند. البته اینکه طراحی استند شما به چه صورت باشد بسیار موثر است. بنابراین طرح شما باید به قدری جذاب باشد که مشتری را جلب کند.

مزیت‌های استند رومیزی چیست؟

در این قسمت قصد داریم مزیت‌های استند رومیزی را بررسی کنیم.

  • استندها می تواند در فضای خارجی و داخلی قرار بگیرد.
  • استندهای تبلیغاتی به شدت در معرض دید عموم هستند بنابراین بسیار کاربردی و تاثیر گذار است.
  • سبک بودن این سازه باعث می‌شود که در مکان‌های مختلفی قرار بگیرد.
  • از لحاظ میزان هزینه مقرون به‌صرفه است و می تواند بازخورد مناسبی داشته باشد.
  • حمل و نقل آسان و امکان استفاده و قرارگیری در تمامی مکان‌های فروشگاه را دارد.
  • امکان تبلیغات مناسب برای محصولات مختلف وجود دارد.

 

استند رومیزی و اثر آن در فروش محصولات

استند رومیزی و اثر آن در فروش محصولات

 

جنس استندهای رومیزی

استندهای رومیزی از جنس های مختلفی درست شده است. استندهای رومیزی هم از جنس پلاستیکی و مقوایی هستند. دلیل تولید نکرد این استندها از چوب یا فلز این است که علاوه بر هزینه بالا، نسبتا سنگین است و کاربردی برای فروشگاه‌ها ندارد.

استندهای از جنس پلاستیک معمولا برای وسایلی که وزن زیادی دارد استفاده می شود. به عنوان مثال برای عطرهای جیبی از استندهای پلاستیکی استفاده می شوند. اما برای اجناس سبک مانند سی دی از استندهای مقوایی استفاده می شود. جنس مقوای استفاده شده برای این استندها از ورق سه لایه لمینتی درست می شود.

چاپ استندهای رومیزی مقوایی

چاپ برروی استندهای رومیزی که جنسشان از مقوا است معمولا از چاپ افست استفاده میشود. دلیل این انتخاب این است که برروی ورق سه لایه لمینتی می توان چاپ با کیفیتی انجام داد.

 

استندهای رومیزی یکی از بهترین ابزار تبلیغاتی برای فروش محصولات یک شرکت میتواند باشد. گاهی این وسیله‌ها خود محصول هستند گاهی هم اشانتیون شرکت‌ها نام دارد. در صورتی که شما قصد خرید استند رومیزی را دارید می توانید با کارشناسان بهنامان پک در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *