مقاله

ویژگی ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

ویژگی‌ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

استفاده از جعبه پذیرایی در بسیاری از مراسمات کار تشریفات را بسیار راحت‌تر کرده است. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از جعبه پذیرایی و آماده‌سازی آن قبل از انجام مراسمات کار خود را بسیار ساده کنید و از این طریق در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنید. یکی دیگر از مزیت‌های این جعبه‌ها استفاده از مقواهای بهداشتی است که باعث رعایت بهداشت در پذیرایی خواهد شد. در این مقاله ما قصد داریم که ویژگی‌ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی را مطرح کنیم.

 

جعبه پذیرایی کاغذی

ممکن است با جستجو کلمه جعبه پذیرایی در گوگل برای شما، جعبه‌های چوبی نمایش داده شود. اما در این مقاله تمرکز ما جعبه پذیرایی کاغذی یا از جنس مقوا است. زمانی‌که شما می‌خواهید مراسم یا رویدادی را برگزار کنید، یکی از آیتم‌ها مدنظر شما پذیرایی از مهمانان است. صرفه‌جویی در زمان به هنگام پذیرایی و رعایت بهداشت بسیار اهمیت دارد. بنابراین استفاده از این جعبه پذیرایی مقوایی بسیار مناسب است. این نوع جعبه پذیرایی می‌تواند برای تالارهای پذیرایی، شرکت‌های برگزار کننده مراسمات مناسب است. در ادامه این مقاله ما می‌خواهیم جعبه‌های پذیرایی را معرفی کنیم و از طرفی چند نمونه از محصولات بهنامان پک را معرفی کنیم.

برای خواندن مقاله مراحل تولید انواع جعبه و بسته‌بندی کلیک کنید.

جنس و چاپ جعبه‌های پذیرایی

همانطور که در قسمت بالا توضیح داده شد، یکی از دلایل استفاده جعبه پذیرایی رعایت بهداشت است. در نتیجه مقوای به کار رفته در این محصول باید بهداشتی باشد. به همین دلیل مقوای استفاده شده در این محصولات از مقوای دوبلکس بهداشتی، E فلوت و ایندربرد است. دلیل استفاده از این نوع مقواها در وهله اول بهداشتی بودن و مقاومت مناسب برای محصولات است و در وهله دوم انجام چاپ افست و فلکسو است. چاپ افست و فلکسو به دلیل ترکیب رنگی که ایجاد می‌کند می تواند طرح بسیار زیبایی را بر‌روی جعبه‌ها ایجاد کند.

 

ویژگی ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

ویژگی‌ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

 

مزیت‌ها و کاربرد جعبه پذیرایی

در این قسمت قصد داریم مزیت‌های استفاده از جعبه پذیرایی را بازگو کنیم.

  • راحتی در بسته‌بندی مواد خوراکی برای پذیرایی
  • بهداشتی بودن 
  • استفاده در تمامی مراسمات و رویدادها
  • استفاده از این جعبه‌ها برای ارسال سایر محصولات مانند نوشابه، ترشی، ماست برای سفارشات بیرون‌بر

جعبه‌های پذیرایی بهنامان پک

در این قسمت می‌خواهیم چند نوع از جعبه‌های پذیرایی شرکت بهنامان پک را معرفی کنیم.

جعبه پذیرایی کد D255

یکی از جعبه‌ پذیرایی های شرکت بهنامان پک است که برای پذیرایی در مراسمات، رویدادها کاربرد دارد. جنس مقوای این مدل جعبه از مقوای دوبلکس بهداشتی و E فلوت است. همچنین در طراحی و چاپ آن از چاپ افست و فلکسو استفاده شده است. ابعاد این جعبه به طول 21، عرض 11 و ارتفاع 11 سانتی‌متر است. یکی از مزیت‌های این جعبه استفاده از دسته برای حمل راحت‌تر آن است. برای خرید جعبه پذیرایی کد D255 کلیک کنید.

جعبه پذیرایی کد J275

دومین جعبه از سری جعبه پذیرایی بهنامان پک است. درب این جعبه به صورت ساده است. از این جعبه می‌توان برای پذیرایی در مراسمات عروسی و ترحیم استفاده کرد. جنس مقوای این جعبه از مقوای دوبلکس بهداشتی و E فلوت است. همچنین در طراحی و چاپ آن از چاپ افست و فلکسو استفاده شده است.  ابعاد این جعبه به طول 22، عرض 13 و ارتفاع 9 سانتی‌متر است. برای خرید جعبه پذیرایی کد J275 کلیک کنید.

جعبه پذیرایی کد J276

سومین مدل از جعبه‌های پذیرایی بهنامان پک جعبه پذیرایی J275 است. از این جعبه برای پذیرایی در مراسمات، رویدادها و حتی رستوران‌ها استفاده می‌شود. یکی از ویژگی‌ها و مزیت‌های این جعبه استفاده از دسته برای حمل و نقل راحت است. مقوای استفاده شده در این جعبه دوبلکس بهداشتی و E فلوت است. مچنین در طراحی و چاپ آن از چاپ افست و فلکسو استفاده شده است. ابعاد این جعبه به طول 22، عرض 12 و ارتفاع 12 سانتی‌متر است. برای خرید جعبه پذیرایی کد J276 کلیک کنید.

 

ویژگی‌ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

ویژگی‌ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

 

جعبه حلوا تشریفات کد J135

این جعبه همانطور که از آن اسم آن مشخص است برای مراسمات ترحیم استفاده می‌شود. مزیت استفاده از این جعبه بهداشتی بودن برای پذیرایی حلوا است. جنس مقوای این جعبه، مقوای ایندربرد و چاپ آن افست است. ابعاد این جعبه به طول 32، عرض 9.5 و ارتفاع 6 سانتی‌متر است. برای خرید جعبه پذیرایی کد J135 کلیک کنید.

 

ویژگی ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

ویژگی ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

 

جعبه نوشابه کد D290

این جعبه مخصوص نوشابه است که هم در مراسمات، رویدادها و همچنین رستوران‌ها برای سفارشات بیرون‌بر استفاده شود. جنس مقوای این جعبه از مقوای دوبلکس بهداشتی و ایندر برد است. همچنین چاپ آن افست است. ابعاد این جعبه به طول 17، عرض 9 و ارتفاع 14 سانتی‌متر است. برای خرید جعبه پذیرایی کد D290 کلیک کنید.

 

ویژگی ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

ویژگی ها و اهمیت استفاده از جعبه پذیرایی

 

جعبه‌های پذیرایی به علت صرفه‌جویی در هزینه، وقت و همچنین بهداشتی بودن آن برای اجرای مراسمات، رویدادها و سفارشات بیرون‌بر رستوران‌ها بسیار کاربردی است. در این مقاله ما ویژگی‌ها و همچنین چند نمونه از جعبه‌ پذیرایی‌های شرکت بهنامان پک را معرفی کردیم. در صورتی‌که شما قصد خرید جعبه پذیرایی دارید می‌توانید با کارشناسان بهنامان‌پک در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *