مقاله

آشنایی با انواع کارتن بسته بندی تخم مرغ

 

تخم‌مرغ یکی از بی‌شمار محصولاتی است که در صنعت تولید و بهره‌وری مورد استفاده‌ی عموم قرار می‌گیرد. انواع مختلفی از کارتن‌های بسته‌بندی تخم‌مرغ وجود دارد که در این بخش به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. 

 

اهمیت بسته‌بندی تخم‌مرغ

چیزی که درمواد‌غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است، بسته‌بندی درست و کاربردی آن است. تخم‌مرغ از جمله مواد غذایی است که بهتر است در بسته‌بندی ویژه ای تعبیه شود. شاید برایتان پیش آمده باشد که در یک شانه‌ی تخم‌مرغ، تخم ‌مرغ‌هایی را تحویل بگیرید که تاریخ انقضا یکسان و درستی نداشته باشد. بسته‌بندی‌های جدید باعث شده تا شما با خیال راحت خرید کنید و یک تجربه‌ی خوب و با استاندارد نتیجه بگیرید. 

مقاوم و استاندارد بودن کارتن‌ها

 قابلیت بازیافتی بودن کارتن‌ها و حفظ سلامت مواد استفاده شده در آن از مواردی است که باید در هنگام خرید تخم‌مرغ لحاظ کرد. کارتن‌هایی که برای این کار باید مورد استفاده قرار بگیرد باید در انبار و اتفاقاتی که ممکن است پیش بیاید مقاوم باشد. 

 

زیبایی و کارایی

شما به عنوان مصرف کننده دوست دارید که کارتن بسته‌بندی شما زیبا و در عین حال کارایی خوبی داشته باشد. از طرف دیگر شاید دوست داشته باشید کارتن ای که در دست شماست، کیفیت تخم‌مرغ را از نمای بیرون نیز نشان دهد. 

 

تلفیق هنر و زیبایی

ساخت کارتن تخم‌مرغ و بسته‌بندی ای که برای آن برنامه‌ریزی می‌شود باید توسط کسی انجام شود که هنر را درک کرده باشد. شاید برایتان سوال باشد که تولید یک کارتن بسته‌بندی تخم‌مرغ چه ارتباط مستقیم یا غیر مستقیمی با کارتن دارد، اما خوب است بدانید که  شرکت‌هایی وجود دارد که برای برند شما تلاش می‌کنند و طراحی ای را برای شما به نمایش می‌گذارند که طرفداران شما را شگفت‌زده کنند.

 

ارتباط طراحی ویژه و مسئله‌ برندینگ

در مقالاتی که شاید پیش‌تر از ما خوانده باشید می‌دانید که همیشه مسئله‌ی برندینگ مورد بررسی قرار می‌گیرد. طراحی جعبه در رستوران و یا ارگانی که آن را به فروش می‌رسانید باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد. هر چقدر بسته‌بندی شما زیباتر و از تکنولوژی ساخت بهتری برخوردار باشد، شانس شنا در موفقیت بیشتر است. 

 

تا به حال برایتان پیش آمده که ناگهان بسته‌بندی یک محصول چشم شما را بگیرد؟ پس خودتان را جای مشتری بگذارید و ببینید آیا بسته‌بندی شما برای یک تصمیم‌گیری سریع کارآمد است؟

 

انواع مختلف کارتن تخم مرغ

کارتن تخم‌مرغ معمولی 

استاندارد‌ترین نوع کارتن بسته‌بندی است که برای بسته‌بندی تخم‌مرغ استفاده می‌شود.

 

کارتن تخم‌مرغ سبک

تخم‌مرغ‌هایی در بازار وجود دارد که وزن سبک‌تر و جنسی خشک دارد. 

 

حفاظت در برابر رطوبت

کارتن بسته‎‌بندی باید از جنس مناسب و با پوشش ضدآب برای جلوگیری از نفوذ رطوبت استفاده شود. کارتن باید از نفوذ رطوبت و خرابی تخم‌مرغ جلوگیری کند.

 

تهویه‌ی مناسب

کارتن بسته‌بندی باید قابلیت تنفس داشته باشد. اگر اکسیژن مناسب به تخم‌مرغ‌ها نرسد باعث خرابی و نفوذ رطوبت به آن می‌شود. 

 

محکم و بادوام بودن کارتن

تخم‌مرغ از جمله موادهای غذایی است که اگر در یک کارتن خوب و استاندارد مورد استفاده قرار نگیرد، دچار آسیب و شکستگی می‌شود.

 

شاید بهتر باشد برای ادامه‌ی این مقاله‌، شما را با یک شرکت معتبر ساخت کارتن و بسته‌بندی آشنا کنیم. شرکت بهنامان‌پک با بیش از چندین‌سال فعالیت حرفه‌ای در حوزه‌ی چاپ و کارتن‌سازی توانسته بهترین اتفاق را رقم بزند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه‌ی بهترین متد‌های تولید چاپ و بسته‌بندی با ما در ادامه همراه باشید. می توانید به سایت بهنامان‌پک مراجعه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید. 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *