مقاله

انواع بسته بندی غذاهای فینگر فود

در سال‌های اخیر غذاهای فینگرفود به یکی از محبوب‌ترین غذاها تبدیل شده است. این نوع غذاها بیشتر در جشن‌ها، مهمانی‌ها، مراسمات و همچنین سمینارها بسیار استفاده می‌شود.حجم کم و تنوع بالای این نوع غذا باعث شده که در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. بسته بندی این نوع غذاها از اهمیت بالایی برخوردار است. دلیل این اهمیت این است که علاوه بر اینکه این غذاها نباید ترکیب شوند بلکه باید شکل ظاهری این نوع ظرف‌ها باید مناسب باشد. در این مقاله ما می‌خواهیم انواع بسته بندی غذاهای فینگر فود را بررسی کنیم.

غذاهای فینگرفود

امروزه غذاهایی به نام فینگرفود به سرعت در بین مردم محبوب شده است. غذاهای فینگر معمولا غذاهایی با حجم پایین و تنوع بالا است.به دلیل این نوع تنوع بسته بندی این نوع جعبه‌ها متفاوت است. غذاهای فینگر فود شامل انواع ساندویچ، سمبوسه، دلمه و بسیاری دیگر است. فینگر فود در مهمانی‌ها، جشن تولدها، سمینارها از جمله غذاهای پرطرفدار است. غذاهای فینگرفود بدون قاشق و چنگال است. در واقع این نوع غذاها به صورت لقمه‌های کوچک سرو می‌شوند.

فینگر فودها علاوه بر اینکه عموما خانی هستند، بسیاری از رستوران‌ها و فست فودها انواع ساندویچ و برگر خود را به صورت کوچکتر طبخ می‌کنند.

فینگرفودها به دلیل کوچک بودن و تنوع بالای غذایی، گزینه مناسبی برای پذیرایی از مهمان‌ها در مناسبت‌های مختلف است. پایین بودن هزینه و همچنین تنوع بالا در آن فینگر فودها طرفداران بسیاری دارد.

قیمت و خرید جعبه فینگرفود و سوشی و ساندویچ، سمبوسه، دلمه

بسته بندی غذاهای فینگر فود

جعبه فینگرفود

با توجه به افزایش استفاده از غذاهای فینگرفود، امروزه جعبه‌ها و بسته بندی‌های مختلفی در حال طراحی است. جنس این نوع بسته بندی‌ها معمولا از جنس جعبه‌های مقوایی و یا پلاستیکی است. این نوع جعبه‌ها ممکن است به صورت سالنی و بدون در باشد و یا ممکن است درب دارد باشند. جنس مقوای این نوع جعبه‌ها معمولا از جنس مقوای دوبلکس بهداشتی و یا ای‌فلوت است. در این قسمت می‌خواهیم انواع جعبه فینگر فود را به صورت کلی بیان کنیم.

برای مطالعه و بررسی جنس و چاپ انواع جعبه فست فود کلیک کنید

سینی فینگرفود

این نوع سینی‌ها در ابعاد و سایزهای مختلف تولید می‌شود و به این طریق انواع دلمه و ساندویچ کوچک در کنار هم قرار می‌گیرند. سینی‌ها معمولا برای غذاهای سلفی طراحی می‌شوند. از این طریق غذاها از یکدیگر جدا هستند و افراد می‌تونند به راحتی روی سینی قرار بدهند. سینی مقوایی با استحکام و مقاومت بالایی تولید می‌شوند.

جعبه غذا فینگرفود

این مدل از بسته بندی‌ها می‌تواند به صورت یک تکه و دو تکه باشد. منظور از جعبه دو تکه، جعبه‌هایی شبیه جعبه شیرینی است. به طور معمول جنس این نوع جعبه‌ها از مقوای دوبلکس بهداشتی، ای فلوت است. بر روی این نوع جعبه‌ها می‌توان از چاپ افست استفاده کرد. از این نوع جعبه‌ها برای مواقعی که نیاز به حمل باشد یا بیرون بر باشد استفاده می‌شود.

جعبه غذا فینگرفود دسته‌ دار

این نوع جعبه‌ها برای راحتی حمل مواد غذایی  استفاده می‌شود.

جعبه و کارتن فینگرفود دسته دار

بسته بندی غذاهای فینگر فود – جعبه و کارتن فینگرفود

انواع جعبه و کارتن فینگرفود

در این قسمت ما می‌خواهیم انواع جعبه فینگرفود را بررسی کنیم.

جعبه ساده فینگرفود

این نوع جعبه به صورت یک تکه یا دو تکه تولید می‌شود. جعبه‌های دو تکه شبیه جعبه شیرینی است. این نوع مقواها از جنس دوبلکس بهداشتی است.

جعبه تک نفره فینگرفود

جعبه‌های تک نفره بیشتر برای سرو میوه‌ها یا تنقلات برای مهمانی‌ها و دورهمی استفاده می‌شود.

جعبه جای سس فینگرفود

در این نوع جعبه‌ها معمولا یک جایگاه برای ظرف سس در نظر گرفته می‌شود. معمولا غذاهایی مانند سمبوسه،بورک یا پیراشکی‌ها از این جعبه‌ها استفاده می‌‌شود.

جعبه استندی فینگرفود

در این نوع جعبه‌ها می‌توان از برگرها، ساندویچ‌ها را قرار داد و از آن به عنوان ظرف سلف استفاده کرد.

سفارش جعبه فینگرفود

امروزه با توجه به راحت بودن نوع پخت این غذا، پایین بودن هزینه‌ها و تنوع بالا استفاده از این نوع غذا رو به رشد است. بنابراین استفاده از این نوع جعبه‌ها رو به افزایش است. این نوع جعبه‌ها باید به صورت زیبا و مقاوم طراحی شود. شرکت بهنامان پک با طراحی منحصر به فرد و استفاده مواد بهداشتی آماده تولید انواع جعبه فینگرفود است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *